Постільна білизна з бязі

Порівняння товарів (0)


Постільна білизна ТЕП Owl

Постільна білизна ТЕП Owl

Постільна білизна тм ТЕП Owl встигло завоювати широке коло споживачів на ринку України. Викорис..


720 грн

Постільна білизна ТЕП Bastia

Постільна білизна ТЕП Bastia

Постільна білизна тм ТЕП Bastia встигло завоювати широке коло споживачів на ринку України. Вико..


720 грн

Постільна білизна бязь ТЕП 274 Сова

Постільна білизна бязь ТЕП 274 Сова

Постільна білизна тм ТЕП 274 Сова встигло завоювати широке коло споживачів на ринку України. ..


720 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Чому варто купити постільна білизна бязь?

Шанувальники цієї тканини вважають, що у неї маса переваг: натуральний склад, щільне плетіння, що не боїться прання, замочування, відбілювання, і взагалі, це «ще щось, СРСР-івської» якість. Крім того, за ціною комплекти постільної білизни бязь набагато доступніше комплектів з ранфорса, сатину. Якщо ви хочете купити набір «на століття», який не вб'ють часте використання, прання в машинці при жорсткій воді і дешеві пральні порошки, і не переплатити при цьому, вибирайте саме таку тканину.

    Вона «дихає», а значить, не парить. У теплу пору року ви прокинетеся, що не обливаючись потом.

    Бязь добре зберігає форму, не сідає при першій пранні (і всіх наступних), не розтягується під час експлуатації.

    Це дуже популярна тканина, а значить, постільний набір з бязі можна знайти будь-якого розміру, кольору. Їх відшиває велика кількість виробників - як українських (ТЕП, «Колорит»), так і імпортних - Білорусь (блакить), Туреччина (Фьорст Чойс).

Найдорожчою бязеві (з переплетенням ниток хрест-навхрест) тканиною можна назвати перкаль: таке полотно матове, щільне, невибаглива в догляді, але при цьому не занадто грубе. Але ціна подібного комплекту вище.
Що потрібно знати про постільній білизні з бязі?

    Матеріал щільний, з грубим плетінням (деякі навіть говорять - «чоловічий»), так що може не сподобатися власниці ніжної шкіри.

    Ця тканина не ковзає і не переливається, вона не дорога і не вишукана, а проста і добротна.

Багато хто думає, що постільна білизна з бязі має низьку ціну, але і виглядає дешево. Це не завжди так. Так, якщо купити набір від виробника «Колорит» або ТЕП, можна отримати демократичні смужки, скромні квіти або непомітну геометрію. Але є ще і «блакить» або First Choice, і такі набори виглядають більш респектабельно, причому не тільки на картинці в нашому інтернет-магазині, але і в житті.

Бязь не вимагає особливого догляду. Таким наволочки і простирадлах досить звичайною ручною або машинного прання (для кольорових тканин вибирайте 50-60 градусів, для білих допустимо 90 градусів). Можна використовувати кондиціонер, антистатик, крохмаль. Кип'ятити бязь не варто. Що стосується прасування, виставляйте температуру до 200 градусів (підійдуть програми прасок для бавовняних тканин, тобто «двоєчка-трійка»).
Як доглядати за бязевих постільною білизною?

Бязь це найпоширеніша тканину використовувана в пошитті постільної білизни. Комплекти бязеві завжди служили дуже довго, з кожним пранням стаючи м'якше і приємніше до тіла. З появою пральних машин автомат ми отримали більше вільного часу і не замислюючись кидаємо постільна в прання знаючи що вона все зробить за нас. Але, постільна як і всі речі в нашому побуті, мають термін використання і то як дбайливо ми до нього ставимося, продовжить його термін експлуатації або на оборот вкоротить. Тому потрібно перш ніж завантажити постільна з бязі уважно прочитати етикетку за рекомендованою пранні. Постільна в яскравих кольорах ні в якому разі не можна прати при температурі вище 40 градусів. Як би виробник не заявляв, комплекти з бязі гірше тримають фарбу, так як щільність тканини не висока і відповідно швидко вистіривается. І ваш коли то яскравий і соковитий комплект з часом може втратити соковитість і контраст. Тому рекомендуємо вибирати комплекти з бязі в ніжних тонах без різких переходів і контрастів в кольорі. Стираючи такий комплект, намагайтесь не ставити високі обороти на віджимання. Агресивний віджимання веде до часткового розривання тканинних волокон і появи так званих ,, катишек ,, на тканини. При цьому роблячи тканину вироби тонкої, що призводить до її розриву. Дбайливо ставтеся до свого постільній з бязі і воно буде з кожним пранням ставати м'якше і приємніше і дуже довго не втратить свій контраст.